bilet-GO.com üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili işlemler, 8821006-5 IATA kodlu Section Turizm Ticaret Anonim Şirketi tarafından yapılmaktadır.

  bilet-GO.com üzerinde yapılan işlemleri gerçekleştiren Section Turizm Ticaret Anonim Şirketi, 2085 belge nolu TURSAB’a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentesidir.

Section Turizm Ticaret A.Ş. 1994 yılında kurulmuş olan I.A.T.A. belgeli A grubu bir seyahat acentesidir. Yurt içinde ve yurt dışında, bütün dünya havayollarına uçak bileti kesme yetkisine sahip olan Section Turizm, dünyanın herhangi bir şehrinde otel rezervasyonu yapma, her türlü Incoming ve Outgoing Tur düzenleme ve organizasyon yapma hakkına sahip ülkemizin önde gelen kurumsal seyahat acentelerinden biridir. Section Turizm, uzman ve dinamik ekibi ile müşterilerinin seyahat ihtiyaçlarını analizini eder, olası en uygun maliyetlerde teknolojik çözüm odaklı en yüksek kaliteli hizmeti sunar.

Farkı Yaratan Felsefemiz
Sektöründe edindiği sağlam yeri korumak ve daha da sağlamlaştırmak, verdiği hizmetin kalitesini daima artırma amacında olan Section Turizm, belirlediği ilkelere özenle uymakta.

Bunlar;

- Teknoloji ve gelişime olan gerçekçi yatırımımız
- Eğitmek ve eğitilmek konusundaki inancımız
- Mutlu ve iyimser yaklaşımlar
- Servisimizde en iyiyi bulma arayışımız
- Çözüm yaratma konusundaki yeteneğimiz